Wakacje po maturach – oferty dla maturzystów!

Wakacje po maturach – oferty dla maturzystów!

Szukasz przygody po skończonych maturach? W końcu to najdłuższe wakacje w życiu. Sprawdź moje oferty i zorganizuj swoje wakacje po maturach! Obiecuję będzie budżetowo, a jednocześnie atrakcyjnie!

Kopenhaga z Krakowa na weekend

Zapraszam was do stolicy Danii – Kopenhagi. Miasto to nie jest stricte turystyczne, co sprawia, że możemy w nim poczuć duński klimat. Piękne położenie stolicy zachwyca, a stosunkowo niewielki rozmiar miasta pozwala na jego zwiedzanie na piechotę. Dodatkową atrakcją może być jednak wypożyczenie roweru, które nic nie kosztuje! Skorzystajcie z mojej oferty i sprawdźcie sami.

Termin: 14.06 do 17.06

Loty: 154zł

Noclegi proponuję zarezerwować w hostelu a&o Copenhagen
Nørrebro. Za 3 noce zapłacicie tam 375zł.

Koszt całej podróży to 529zł.

Ateny + Sofia w czerwcu za 300zł

ateny grecja

Pierwszą ofertą jaką chcę wam przedstawić jest podróż Grecja-Bułgaria! Do Aten dolecicie z Łodzi, z Wrocławia (za tą samą cenę), bądź z Katowic (15zł drożej). Jeśli chcecie możecie skorzystać z proponowanej przeze mnie wycieczki do stolicy Bułgarii – Sofii.

Loty do Łodzi do Aten: 170zł

Loty z Aten do Sofii: 130zł

Termin: 8.06 do 15.06

Noclegi w Atenach proponuję zarezerwować w hostelu Acropolis View Dream. 2 noclegi będą was kosztować tylko 108zł. W Sofii natomiast proponuję wynająć pokój w pensjonacie Ildo Iliana. Za 3 noce zapłacicie tam jedynie 161zł. Pozostałe 2 noclegi w Atenach zależą tylko od waszych upodobań.

Koszt mojej oferty (przeloty+5 noclegów) to 569zł.

Ateny:

Sofia:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *